happyday

درباره ما


آژافیت چیه؟

شاید شما با جست و جو در فضای اینترنت بتونید اطلاعات زیادی راجع به تناسب اندام و سلامتی کسب کنید و تمرینات مناسب منزل رو هم پیدا کنید و انجام بدید . آژافیت با بهره گیری از متخصصان و مربیان ، هر آنچه مورد نیاز یک ورزشکار هست رو (مانند تمرینات تصویری ورزشی ، محاسبه کالری فعالیت های روزانه و تغذیه ، مقالات کاربردی ، حرکات اصلاحی و درمانی ، ارتباط با مربیان جهت دریافت برنامه تمرینی ) یکجا باهم به صورت سازماندهی شده در اختیار شما قرار میده و خیلی چیزای دیگه هم که میتونه یک ورزشکار رو در جهت تناسب اندام و سلامتی کمک بکنه ، داره بهش اضافه میکنه .

شاید شما بتونی همه حرکات ورزشی رو با یک سرچ ساده ، توی فضای اینترنت پیدا کنی ولی اگر قرار بود با تماشای حرکات ورزشی کاری انجام بشه ، الان همه ما بی نیاز از هر مربی و باشگاه و ... بودیم و یک بدن با اندام مناسب داشتیم ولی چیزی که باعث پیشرفت، در هر زمینه ای میشه ، داشتن انگیزه و یک برنامه مناسب هست. ما سعی می کنیم برنامه ای مشخص متناسب با آناتومی های مختلف آماده کنیم و تا حد امکان برای شما عزیزان ایجاد انگیزه کنیم تا بهترین نتیجه رو دریافت کنیم.


آنچه در باره ما باید بدانید:

آژافیت نمیخواد یک تعداد مربی رو به تعدادی ورزش دوست وصل کنه و از این وسط برای خودش درآمدزایی کنه ... در حالی که اولین هدف ما دستیابی شما دوستان به بدن سالم و البته داشتن یک بدن خوش اندام و مناسب و نهایتا رضایت عزیزان و همراهانی مثل شماست .

آژافیت رو باشگاه خانگی خودتون بدونید و باید بگم برنامه های زیادی داریم که ما رو به هدفمون که رضایت شما عزیزان هست نزدیک تر میکنه پس ازتون خواهش می کنم اگر پیشنهاد و انتقادی جهت بهبودی وبسایت داشتید حتما اون رو با ما در میون بگذارید و مطمئن باشید این کار شما باعث دلگرمی تیم آژافیت میشه تا بتونم در کنار هم بهترین باشیم.


آژافیت ناب ترین حرکات رو برای شما با توجه به میزان تاثیر و آناتومی مختلف افراد دسته بندی می کنه و برنامه اون رو به صورت فایل های کم حجم در اختیار شما قرار میده. نظرات و پیشنهادات