happyday
آژافیت

میخوام تمرینات لاغری رو شروع کنم

آژافیت

میخوام تمرینات تناسب اندام رو شروع کنم

آژافیت

میخوام برنامه غذایی داشته باشم

آژافیت

نگرفتم چی شد؟ می پرسم

درباره ما


آژافیت چیه؟

شاید شما با جست و جو در فضای اینترنت بتونید اطلاعات زیادی راجع به تناسب اندام و سلامتی کسب کنید و تمرینات مناسب منزل رو هم پیدا کنید و انجام بدید . آژافیت با بهره گیری از متخصصان و مربیان ، هر آنچه مورد نیاز یک ورزشکار هست رو (مانند تمرینات تصویری ورزشی ، محاسبه کالری فعالیت های روزانه و تغذیه ، مقالات کاربردی ، حرکات اصلاحی و درمانی ، ارتباط با مربیان جهت دریافت برنامه تمرینی ) یکجا باهم به صورت سازماندهی شده در اختیار شما قرار میده و خیلی چیزای دیگه هم که میتونه یک ورزشکار رو در جهت تناسب اندام و سلامتی کمک بکنه ، داره بهش اضافه میکنه .

شاید شما بتونی همه حرکات ورزشی رو با یک سرچ ساده ، توی فضای اینترنت پیدا کنی ولی اگر قرار بود با تماشای حرکات ورزشی کاری انجام بشه ، الان همه ما بی نیاز از هر مربی و باشگاه و ... بودیم و یک بدن با اندام مناسب داشتیم ولی چیزی که باعث پیشرفت، در هر زمینه ای میشه ، داشتن انگیزه و یک برنامه مناسب هست. ما سعی می کنیم برنامه ای مشخص متناسب با آناتومی های مختلف آماده کنیم و تا حد امکان برای شما عزیزان ایجاد انگیزه کنیم تا بهترین نتیجه رو دریافت کنیم.


آنچه در باره ما باید بدانید:

آژافیت نمیخواد یک تعداد مربی رو به تعدادی ورزش دوست وصل کنه و از این وسط برای خودش درآمدزایی کنه ... در حالی که اولین هدف ما دستیابی شما دوستان به بدن سالم و البته داشتن یک بدن خوش اندام و مناسب و نهایتا رضایت عزیزان و همراهانی مثل شماست .

آژافیت رو باشگاه خانگی خودتون بدونید و باید بگم برنامه های زیادی داریم که ما رو به هدفمون که رضایت شما عزیزان هست نزدیک تر میکنه پس ازتون خواهش می کنم اگر پیشنهاد و انتقادی جهت بهبودی وبسایت داشتید حتما اون رو با ما در میون بگذارید و مطمئن باشید این کار شما باعث دلگرمی تیم آژافیت میشه تا بتونم در کنار هم بهترین باشیم.


آژافیت ناب ترین حرکات رو برای شما با توجه به میزان تاثیر و آناتومی مختلف افراد دسته بندی می کنه و برنامه اون رو به صورت فایل های کم حجم در اختیار شما قرار میده. نظرات و پیشنهادات