happyday

تناسب اندام گام به گام - تمرینی

نقشه راه تناسب اندام

دوست عزیزم همینکه تا اینجا اومدی یعنی اینکه سلامت و تناسب اندام برات مهمه و بخاطر این انگیزه به شما تبریک میگم

همینطور که در این مقاله اشاره شد یکی از دلایل بزرگ اینکه خیلیا در مسیر لاغری و تناسب اندام ، نتیجه نمیگیرن ، اینه که اولا ، یک برنامه کامل و مشخص تمرینی ندارن و همینطور برنامه غذایی متناسب با تمریناتشون پیدا نمیکنن و از طرفی ، یکی مربی در کنارشون نیست تا قدم به قدم همراهیشون کنه...

اگر این سه گزینه همزمان در اختیار شخص قرار بگیره ،شک نکنید احتمال موفقیت خیلی خیلی بیشتر میشه.

باید بگم همیشه ورزشکار مقصر نیست ، اگر کم میاره و ورزش رو ادامه نمیده ؛ شاید برنامه و مربی خوبی رو در اختیار نداشته...

بدون اغراق و تبلیغ می خوام بگم: یک سورپزایز براتون دارم و اینکه شما میتونید این سه مورد رو در کنار هم در اختیار داشته باشید...

قراره چیکار کنیم؟

الان میخوام مسیری رو پیش روتون بذارم که بتونید گام به گام اون رو طی کنید و در یک مدت معین به نتیجه برسید

دوست عزیز، ما برنامه گام به گام در اختیار شما قرار میدیم و شما هم قول بده که اون ها رو انجام میدی. مطمئن باش در این صورت حتما نتیجه میگیری. شک نکن...

مهمترین و اولین هدف ما خوشحالی و رضایت شماست

قبل از هرچیز ، اگر نمیدونی باید چطور برنامه های آژافیت رو مشاهده کنی ، این ویدئو برای گوشی موبایل و یا این یکی رو برای کامپیوتر مشاهده کن تا با نحوه انتخاب و کار با برنامه های آژافیت آشنا بشی.

 

اگر الان با نحوه کار با برنامه آشنا هستی ، اولین برنامه خودت رو آغاز کن. به این صفحه برو ، همه توصیه های مربی رو مطالعه کن و تمریناتت رو شروع کن.

 

در کنار این برنامه تمرینی ، شما نیاز به یک برنامه غذایی هم دارید . برای شروع این برنامه غذایی رو هم در مدت تمرینات رعایت کن.

مدت زمانی رو که مربی برای برنامه در نظر گرفته ، انجام بده (معمولا یک ماه) و سپس برنامه بعدی رو آغاز کن. توجه داشته باش دوست عزیزم ، حتما برنامه رو طبق گفته های مربی انجام بده. مثلا اگر چند روز از برنامه رو انجام ندادی و یا میانگین تایم تمرین روزانه ، کمتراز سفارش مربی بود ، شما در واقع برنامه رو کامل انجام ندادی و حتما موقعی برنامه بعدی رو شروع کن که آموزش قبلی تکمیل شده باشه. اگرهم سوالی پیش اومد حتما در قسمت نظرات از مربی بپرس.

 

برنامه بعدی شما این مورد هست . اون رو هم آغاز کن و به ترتیب و گام گام پیش برو و توصیه های مربی فراموش نشه.

 

برنامه بعدی این مورده که اون رو هم طبق متنی که مربی قرار داده انجام میدی و به پایان میرسونی.

پس از اتمام هر سه دوره ، حتما از طریق نظرات یا پرسش و پاسخ با مربی خودت در تماس باش و اطلاع بده تا مراحل بعدی رو خدمتتون ارائه بدیم.

یادت باشه هرروز ، تایم تمرین خودت رو ذخیره کن.(در ویدئوی آموزشی هست)

اگر انرژیت افتاد و یا نا امید شدی یا هرچیز دیگه ، ما در کنار شماییم تا به هدفتون برسید. حتما پیام بدید و سوالاتتون رو بپرسید.

آموزش لاغزی - برنامه لاغری - آموزش تصویری لاغری - تناسب اندام - برنامه غذایی - خوش اندام - چطوری لاغر بشم - ورزش در خانه - چطوری خوش اندام بشم - آموزش بدنسازی - ورزش بانوان

اگه میخوای نظر بدی لطفا وارد شو


در حال حاضر نظری موجود نیست