happyday

چطوری لاغر بشم - تمرینی

نقشه راه لاغری

دوست عزیزم همینکه تا اینجا اومدی یعنی اینکه تصمیم گرفتی لاغر بشی و به تناسب اندام برسی. بخاطر این انگیزه به شما تبریک میگم

همینطور که در این مقاله اشاره شد یکی از دلایل بزرگ اینکه خیلیا در مسیر لاغری و تناسب اندام ، نتیجه نمیگیرن ، اینه که اولا ، یک برنامه کامل و مشخص تمرینی ندارن و همینطور برنامه غذایی متناسب با تمریناتشون پیدا نمیکنن و از طرفی ، یکی مربی در کنارشون نیست تا قدم به قدم همراهیشون کنه...

ما میخوایم این سه مورد رو در کنار هم به شما تقدیم کنیم

قراره چیکار کنیم؟

الان میخوام مسیری رو پیش روتون بذارم که بتونید گام به گام اون رو طی کنید و در یک مدت معین به لاغری برسید

دوست عزیز، ما برنامه گام به گام در اختیار شما قرار میدیم و شما هم قول بده که اون ها رو به بهترین نحو انجام میدی. مطمئن باش در این صورت حتما نتیجه میگیری. شک نکن...

مهمترین و اولین هدف ما خوشحالی و رضایت شماست

قبل از هرچیز ، اگر نمیدونی باید چطور برنامه های آژافیت رو مشاهده کنی ، این ویدئو برای گوشی موبایل و یا این یکی رو برای کامپیوتر مشاهده کن تا با نحوه انتخاب و کار با برنامه های آژافیت آشنا بشی.

 

اگر الان با نحوه کار با برنامه آشنا هستی ، اولین برنامه خودت رو آغاز کن. به صفحه برنامه لاغری برای افراد سنگین وزن برو ، همه توصیه های مربی رو مطالعه کن و تمریناتت رو شروع کن.

 

در کنار این برنامه تمرینی ، شما نیاز به یک برنامه غذایی هم دارید . برای شروع این برنامه غذایی رو هم در مدت تمرینات رعایت کن.

 

مدت زمانی رو که مربی برای برنامه در نظر گرفته ، انجام بده (معمولا یک ماه) و سپس برنامه بعدی رو آغاز کن. توجه داشته باش دوست عزیزم ، حتما برنامه رو طبق گفته های مربی انجام بده. مثلا اگر چند روز از برنامه رو انجام ندادی و یا میانگین تایم تمرین روزانه ، کمتراز سفارش مربی بود ، شما در واقع برنامه رو کامل انجام ندادی و حتما موقعی برنامه بعدی رو شروع کن که آموزش قبلی تکمیل شده باشه. اگرهم سوالی پیش اومد حتما در قسمت نظرات از مربی بپرس.

 

برنامه لاغری برای افراد سنگین وزن-2 بخش بعدی آموزش شماست. اون رو هم آغاز کن و به ترتیب و گام گام پیش برو و توصیه های مربی فراموش نشه.

 

برنامه بعدی برنامه لاغری برای افراد سنگین وزن-3 هست که اون رو هم طبق متنی که مربی قرار داده انجام میدی و به پایان میرسونی.

پس از اتمام هر سه دوره ، حتما از طریق نظرات یا پرسش و پاسخ با مربی خودت در تماس باش و اطلاع بده تا مراحل بعدی رو خدمتتون ارائه بدیم.

یادت باشه هرروز ، تایم تمرین خودت رو ذخیره کن.(در ویدئوی آموزشی هست)

اگر انرژیت افتاد و یا نا امید شدی یا هرچیز دیگه ، ما در کنار شماییم تا به هدفتون برسید. حتما پیام بدید و سوالاتتون رو بپرسید.

اگر احساس کردی که دیگه اسم خودت رو نمیتونی چاق بذاری برو سراغ این برنامه تناسب اندام

لاغری گام به گام - آموزش گام به گام - ورزش در خانه - آموزش لاغری - آموزش تصویری لاغری - لاغری گام به گام - فیلم آموزش لاغری - برنامه لاغری

اگه میخوای نظر بدی لطفا وارد شو


در حال حاضر نظری موجود نیست