happyday

چطوری چاق بشم - تمرینی

نقشه راه افزایش وزن

دوست عزیزم همینکه تا اینجا اومدی یعنی اینکه تصمیم گرفتی به تناسب اندام برسی. بخاطر این انگیزه به شما تبریک میگم

همینطور که در این مقاله اشاره شد یکی از دلایل بزرگ اینکه خیلیا در مسیر  تناسب اندام ، نتیجه نمیگیرن ، اینه که اولا ، یک برنامه کامل و مشخص تمرینی ندارن و همینطور برنامه غذایی متناسب با تمریناتشون پیدا نمیکنن و از طرفی ، یک مربی در کنارشون نیست تا قدم به قدم همراهیشون کنه...

در آژافیت ، این سه مورد رو در کنار هم دارید

آخه چطوری؟

الان میخوام مسیری رو پیش روتون بذارم که بتونید گام به گام اون رو طی کنید و در یک مدت معین به تناسب اندام برسید

دوست عزیز، ما برنامه گام به گام در اختیار شما قرار میدیم و شما هم قول بده که اون ها رو انجام میدی. مطمئن باش در این صورت حتما نتیجه میگیری. شک نکن...

مهمترین و اولین هدف ما خوشحالی و رضایت شماست

قبل از هرچیز ، اگر نمیدونی باید چطور برنامه های آژافیت رو مشاهده کنی ، این ویدئو برای گوشی موبایل و یا این یکی رو برای کامپیوتر مشاهده کن تا با نحوه انتخاب و کار با برنامه های آژافیت آشنا بشی.

 

اگر الان با نحوه کار با برنامه آشنا هستی ، اولین برنامه خودت رو آغاز کن. به صفحه برنامه افزایش حجم  برو ، همه توصیه های مربی رو مطالعه کن و تمریناتت رو شروع کن.

 

مهمترین نکته در مورد شما دوست عزیزم که تصمیم به افزایش وزن گرفتی  اینه که در کنار این برنامه تمرینی ، نیاز به یک برنامه غذایی دارید . برای شروع، این برنامه غذایی رو هم در مدت تمرینات رعایت کن.

یادت نره حتما رعایت کنیا...

 

مدت زمانی رو که مربی برای برنامه در نظر گرفته ، انجام بده (معمولا یک ماه) و سپس برنامه بعدی رو آغاز کن. توجه داشته باش دوست عزیزم ، حتما برنامه رو طبق گفته های مربی انجام بده. مثلا اگر چند روز از برنامه رو انجام ندادی و یا میانگین تایم تمرین روزانه ، کمتراز سفارش مربی بود ، شما در واقع برنامه رو کامل انجام ندادی و حتما موقعی برنامه بعدی رو شروع کن که آموزش قبلی تکمیل شده باشه. اگرهم سوالی پیش اومد حتما در قسمت نظرات از مربی بپرس.

 

افرایش حجم,تناسب اندام,برنامه غذایی

باشگاه بدنسازی در منزل ، بخش بعدی آموزش شماست. اون رو هم آغاز کن و به ترتیب و گام گام پیش برو و توصیه های مربی فراموش نشه.

 

پس از اتمام هر دو  دوره ، حتما از طریق نظرات یا پرسش و پاسخ با مربی خودت در تماس باش و اطلاع بده تا مراحل بعدی رو خدمتتون ارائه بدیم.

یادت باشه هرروز ، تایم تمرین خودت رو ذخیره کن.(در ویدئوی آموزشی هست)

اگر انرژیت افتاد و یا نا امید شدی یا هرچیز دیگه ، ما در کنار شماییم تا به هدفتون برسید. حتما پیام بدید و سوالاتتون رو بپرسید.

 

آموزش تناسب اندام,برنامه لاغری,ورزش در خانه

اگر به نقطه ای رسیدی که دیگه اسم خودت رو لاغر نمیذاری ، این آموزش رو شروع کن...

آموزش تناسب اندام - آموزش لاغری - ورزش درخانه - برنامه بدنسازی - پرورش اندام - آموش بدنسازی

اگه میخوای نظر بدی لطفا وارد شو


در حال حاضر نظری موجود نیست